Wynik (10)
||

Zwycięstwo w Mroczeniu

W 24 kolejce, V ligi grupy 3 Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, wygrywamy z zespołem Orła Mroczeń 1:4.

W pierwszej połowie spotkania Warta Śrem zdecydowanie dominowała na boisku, co potwierdziły trzy zdobyte bramki. Jednakże druga połowa nie układała się już tak dobrze. Nasz zespół grał nerwowo i miał trudności z utrzymaniem płynności gry. Dodatkowo, po otrzymaniu dwóch żółtych kartek, czerwony kartonik musiał przyjąć Brian Torrado. Pomimo naszych trudności, gospodarze zdobyli bramkę, zmniejszając nasze prowadzenie do 1:3. Jednakże ostatnie słowo należało do nas. W końcówce spotkania to Borys Kaptur przypieczętował nasze zwycięstwo, strzelając bramkę i ustalając ostateczny wynik meczu na 4:1 na naszą korzyść.

  • Mateusz Pietrowski ⚽
  • Maksymilian Hyżyk ⚽
  • Mikołaj Berger ⚽
  • Borys Kaptur ⚽

nasza drużyna zdobyła kolejne cenne 3 punkty! 💙

Skład naszej drużyny:

Skład naszej drużyny:

Piotr Szatkowski (bramkarz), Mateusz Janyga, Damian Buczma, Mateusz Pietrowski (kapitan), Kamil Szymandera, Maciej Skrzypczak, Bartosz Kabaj, Mikołaj Berger, Adam Wiśniewski. Maksymilian Hyżyk, Brian Nicolas Torrado Rezerwowi: Rafał Jańczyk (bramkarz), Eryk Kaczmarek, Jakub Kozłowski, Borys Kaptur

Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie i zapraszamy na kolejne mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *