|

Nowy sponsor- Fizyo dołącza do naszych partnerów.

Nagłówek (6)

Z radością informujemy, że do grona naszych sponsorów dołączyła firma Fizyo — marka stworzona z pasji do ruchu i zdrowego stylu życia.

Fizyo projektuje sprzęt sportowy i akcesoria wspierające codzienną aktywność — zarówno w domu, na treningu, jak i w czasie wolnym. Ich misją jest inspirowanie do ruchu oraz pomoc w budowaniu trwałych i zdrowych nawyków. Dzięki wspólnej współpracy będziemy mogli jeszcze lepiej promować aktywność fizyczną i wspierać naszych zawodników oraz sympatyków.

Dzięki tej współpracy zyskujemy solidnego partnera, który podziela nasze wartości: aktywność, zdrowie i nieustanny rozwój. Wspólne działania pozwolą nam nie tylko wzmacniać nasz potencjał sportowy, ale także promować zdrowe nawyki wśród naszych zawodników, kibiców i całej społeczności. powiedział Dominik Sworowski – prezes Warty Śrem

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego nowego partnera: fizyo.pl

Poniżej kilka zdjęć z podpisania umowy partnerskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *