Sparing z GES Poznań
Dziś rozpoczęły się rozgrywki IV ligi. Z powodu braku możliwości rozegrania spotkania na płycie głównej Warta Śrem zdecydowała się rozegrać mecz sparingowy z zespołem GES Poznań. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 8:3. Była to dobra okazja do sprawdzenia zespołu oraz utrzymania rytmu meczowego przed kolejnym ligowym wyzwaniem. Już za tydzień udamy się do Konina,…


