|

Spotkanie wigilijne pięknych piłkarek Warty Śrem

W dniu 22.12 2015 roku o godz. 18.00 w Sali Straży Pożarnej w Śremie, odbyło się spotkanie świąteczne, w którym uczestniczyło 15 dziewczyn drużyny seniorek Warty Śrem. W spotkaniu tym brali także udział przedstawiciele Zarządu: Prezes Dominik Sworowski, kier. sekcji piłkarskiej Marcin Kowalczyk, członek Zarządu Mirosław Barański, kier. drużyny Paulina Kabat, trenerów Huberta Sciaka i Przemysława Królaka oraz Mariana Michalaka. Zaproszeni byli również przedstawiciele prasy lokalnej.

Po oficjalnych przemówieniach, uczestnicy spotkania połamali się opłatkiem, składając sobie nawzajem serdeczne życzenia świąteczne. Nie obyło się też bez symbolicznej lampki szampana, a także przygotowanych drobnych prezentów dla wszystkich dziewczyn. Miłą niespodziankę sprawiły Panie, wręczając upominki każdemu, kto uczestniczył w spotkaniu, za co serdecznie im dziękujemy.

Po dwugodzinnym, w miłej atmosferze spędzonym spotkaniu, pożegnaliśmy się rozchodząc się do domów. Takie spotkania budują też atmosferę w drużynie i więź przywiązania do macierzystego Klubu, jakim jest WARTA Śrem.

galeria zdjęć ze spotkania na stronie sekcji piłkarskiej:

http://www.pilkanozna.wartasrem.pl/spotkanie-wigilijne-pieknych-pilkarek-warty-srem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *