|||

24. Finał WOŚP w Śremie. BĘDZIEMY!

Już po raz 24 w całej Polsce odbędzie się największa w kraju akcja charytatywna. Tradycyjnie Śrem przyłączył się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku scena muzyczna postawiona zostanie na Targowisku Miejskim przy ul. Grunwaldzkiej w Śremie. Start: 10 stycznia br. o godzinie 14:30.

W tak wielkiej akcji charytatywnej nie mogło zabraknąć Warty Śrem!  Będziemy razem z Wami prezentując swoje sekcje sportowe: piłkarską, bokserską oraz szermierczą.

Program 24. Finału WOŚP w Śremie na plakacie poniżej.

24. Finał WOŚP w Śremie. Mierzymy wysoko!

 

W niedzielę, 10 stycznia 2016 roku, 120 tysięcy wolontariuszy 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjdzie nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie. Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł zebranych w corocznych Finałach. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.

Zarząd Fundacji WOŚP po konsultacjach ze środowiskami medycznymi i prośbami spływającymi od polskich szpitali postanowił w czasie 24. Finału WOŚP po raz kolejny zbierać pieniądze dla pediatrii, tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Zbliżający się Finał to również zbiórka na rzecz geriatrii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *