|

Jutro Victorinho CUP, turniej piłki nożnej dla kobiet.

Już jutro, to panie będą miał swoje przysłowiowe 5 minut. Zapraszamy wszystkich na wyjątkowy turniej piłkarski, w którym wezmą udział właśnie kobiety. Odkąd Warta Śrem rozpoczęła nabór do seniorsiej kadry piłki nożnej kobet, ziezainteresowanie damską piłką w Śremie znacznie wzrosło. Na treningi zaczęło przychodzić coraz więcej kobiet.

Już w najbliższą sobotę zorganizowany zostanie przez nas pierwszy w naszym mieście na taką skalę turniej piłkarski dla dziewcząt. Turniej cieszący się całkiem sporym zainteresowaniem wśród zawodniczek! Będzie to prawdziwy sprawdzian dla śremskich piłkarek.

Victorinho Cup (nazwa turnieju) odbędzie się 9 stycznia br. o godzinie 8:00 w Hali Sportowej Śremskiego Sportu przy ulicy Staszica 1. Serdecznie zapraszamy, gdyż zapowiada się niezwykle interesująco 🙂

 

VICTORINHO K.Loga-Chicheł, P.Chicheł Spółka Jawna

 

  1. Głównym sponsorem zawodów jest firma VICTORINHO K.Loga-Chicheł, P.Chicheł Spółka Jawna, której początki sięgają roku 2002, kiedy to powstała Apteka ProfilaktyKa zarządzana przez Katarzynę Loga-Chicheł. Szybki rozwój firmy spowodował, że pod koniec 2006 roku razem z mężem Piotrem, utworzyła spółkę jawną. Oboje są farmaceutami z 18 letnim stażem w zawodzie aptekarza. Nazwa VICTORINHO ma bardzo ciekawą genezę – została nadana na cześć syna, Wiktora, “zakochanego” w piłce nożnej i graczu CF Barcelona, Ronaldinho. Firma stała się bardzo szybko znaczącym graczem na lokalnym rynku farmaceutycznym.
Pierwszy poważny sprawdzian naszych śremskich piłkarek. Czas na Victorinho Cup!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *