|

Jutro Victorinho CUP, turniej piłki nożnej dla kobiet.

Już jutro, to panie będą miał swoje przysłowiowe 5 minut. Zapraszamy wszystkich na wyjątkowy turniej piłkarski, w którym wezmą udział właśnie kobiety. Odkąd Warta Śrem rozpoczęła nabór do seniorsiej kadry piłki nożnej kobet, ziezainteresowanie damską piłką w Śremie znacznie wzrosło. Na treningi zaczęło przychodzić coraz więcej kobiet.

Już w najbliższą sobotę zorganizowany zostanie przez nas pierwszy w naszym mieście na taką skalę turniej piłkarski dla dziewcząt. Turniej cieszący się całkiem sporym zainteresowaniem wśród zawodniczek! Będzie to prawdziwy sprawdzian dla śremskich piłkarek.

Victorinho Cup (nazwa turnieju) odbędzie się 9 stycznia br. o godzinie 8:00 w Hali Sportowej Śremskiego Sportu przy ulicy Staszica 1. Serdecznie zapraszamy, gdyż zapowiada się niezwykle interesująco 🙂

 

VICTORINHO K.Loga-Chicheł, P.Chicheł Spółka Jawna

 

  1. Głównym sponsorem zawodów jest firma VICTORINHO K.Loga-Chicheł, P.Chicheł Spółka Jawna, której początki sięgają roku 2002, kiedy to powstała Apteka ProfilaktyKa zarządzana przez Katarzynę Loga-Chicheł. Szybki rozwój firmy spowodował, że pod koniec 2006 roku razem z mężem Piotrem, utworzyła spółkę jawną. Oboje są farmaceutami z 18 letnim stażem w zawodzie aptekarza. Nazwa VICTORINHO ma bardzo ciekawą genezę – została nadana na cześć syna, Wiktora, “zakochanego” w piłce nożnej i graczu CF Barcelona, Ronaldinho. Firma stała się bardzo szybko znaczącym graczem na lokalnym rynku farmaceutycznym.
Pierwszy poważny sprawdzian naszych śremskich piłkarek. Czas na Victorinho Cup!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *