||

Vitcovia Witkowo – Warta Śrem 1:0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Na mecz do Witkowa jechaliśmy z wolą zwycięstwa, aby oddalić się od bezpośredniego kompana w tabeli ligowej, Vitcovii, ale niestety to się nie udało… Już w 12 minucie nasi zawodnicy Mocek i Artur Kolański preparują niebezpieczną sytuację i tylko odważna i pełna poświęcenia interwencja Grzelaka chroni nas od utraty bramki.

Z kolei w 17 min., po dobrej akcji zagranie do Błaszczyka, dobry strzał na bramkę, ale broni bramkarz gospodarzy. Chwilę później po błędzie Mocka, akcja Vitcovii ze środka boiska, trzy idealne podania i przegrywamy 1:0. W 43 min. silny strzał Błaszczyka, ale z linii bramkowej wybijają obrońcy. Pierwsza połowa kończy się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy, przy optycznej przewadze naszej drużyny.[/vc_column_text]

[vc_column_text]Od początku drugiej połowy w miejsce Chwaliszewskiego wchodzi Ratajczak. W 54 min. świetną okazję do zdobycia bramki miał Kaptur, ale niestety jej nie wykorzystał. W 60 min. za kontuzjowanego Szymańskiego (brutalnie kopnięty przez rywala w lewą nogę), wchodzi Radek. W 62 min. “Grzeli” broni w sytuacji sam na sam. Z kolei w 64 min. strzał Marcina Kolańskiego minimalnie mija słupek bramki. W 66 min. Sciak posyła piłkę wzdłuż bramki, ale nie ma nikogo do wykończenia tego podanie.

W 67 min. dwie zmiany przeprowadza trener Skrzypczak i w miejsce Maślińskiego wchodzi Słomczyński, a w miejsce Kaptura Wojciechowski. Kolejny strzał na bramkę, w 69 min. Słomczyńskiego, ponownie minimalnie piłka mija poprzeczkę bramki gospodarzy. W 72 min. żółtą kartkę otrzymuje Marcin Kolański, a 6 min. później Sciak, co eliminuje go z następnego meczu z Kłosem Zaniemyśl. W doliczonym już czasie, w 93 min. kolejna okazja do wyrównania, ale niestety dwa strzały, z czego jeden broni bramkarz drugi niestety mija bramkę. Poirytowany indolencją strzelecką napastników, pod koniec doliczonego czasu nawet nasz bramkarz zapuścił się w pole karne gospodarzy. Jeszcze w 95 min. okazję do wyrównania miał Wojciechowski, ale ponownie piłka jak „zaczarowana” mija słupek bramki.

Tak jak w pierwszej tak i w całym meczu przewaga była po naszej stronie, ale niestety nie potrafimy wykorzystać sytuacji bramkowych. Jak zawsze stara prawda piłkarska mówi, że wygrywa ten co popełnia mniej błędów… Mówi się trudno i trzeba grać dalej, okazję do tego będziemy mieli w sobotę 21.05.2016 roku u nas na boisku z lokalnym rywale Kłosem Zaniemyśl o godz. 17.00, na który serdecznie kibiców zapraszamy.

WARTA Śrem: M.GRZELAK, A.CHWALISZEWSKI (46 K.RATAJCZAK), A.KOLAŃSKI, D.SKRZYPCZAK, M.KOLAŃSKI, M.BŁASZCZYK, M.MAŚLIŃSKI (67 P.SŁOMCZYŃSKI), M.MOCEK, A.KAPTUR (67 M.WOJCIECHOWSKI), H.SCIAK, J.SZYMAŃSKI (60 J.RADEK).

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *