||

Warta Śrem – Kłos Zaniemyśl 1:1

“(…) W 51 min. rajd Słomczyńskiego ze strzałem na bramkę, ale zbyt lekki strzał broni bramkarz gości. W 59 min. sędzia dyktuje przeciwko gościom rzut karny, za dotknięcie piłki rękę w polu karnym, a skutecznym wykonawcą jest Mikołaj Maśliński. Prowadzimy 1:0.(…)” Zapraszamy na relację oraz galerię zdjęć z meczu!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Mecz z lokalnym, nieodłącznym rywalem naszej drużyny, Kłosem Zaniemyśl, rozpoczął się od ataku naszej drużyny i już w 2 min. okazję do zdobycia bramki miał Mikołaj Berger, ale jego strzał odbija bramkarz, a nie ma nikogo, kto skutecznie mógłby dobić piłkę. W 16 min. z groźną kontrą wychodzą zawodnicy Kłosa i stwarzają spore zagrożenie pod naszą bramką, wybijamy piłkę na rzut rożny, wrzutka i Grzelak broni groźny strzał. W 21 min. dobry strzał Bergera, niestety mija bramkę. Kolejny strzał w 28 min. broni bramkarz Kłosa. W 33 min. druga kontra Kłosa, strzał z 16 metrów i na nasze szczęście poprzeczka chroni nas od utraty bramki. W 43 min. Błaszczyk w swoim stylu świetnie wykonuje rzut wolny, ale bramkarz broni ten strzał. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem, przy lekkiej przewadze naszej drużyny. Gra przypominała grę sprzed tygodnia w Witkowie , na szczęście na szczęście bez straty bramki.[/vc_column_text]

[vc_column_text]Od początku drugiej połowy na boisko wchodzą, za Bergera, Kaptur, a za Jarka, Świder. W 51 min. rajd Słomczyńskiego ze strzałem na bramkę, ale zbyt lekki strzał broni bramkarz gości. W 59 min. sędzia dyktuje przeciwko gościom rzut karny, za dotknięcie piłki rękę w polu karnym, a skutecznym wykonawcą jest Mikołaj Maśliński. Prowadzimy 1:0.[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/JQbrGepV8rc”][vc_column_text]W 68 min. rajd Mocka lewą stroną, zagranie do Słomczyńskiego, ale strzał na bramkę minimalnie mija słupek. W 72 min. żółtą kartkę otrzymuje Mocek (niestety nie zagra w następnym meczu), a 5 min. później także Grzelak. Żółte kartki sypią się u nas jak z rękawa i w 81 min. drugą, a w konsekwencji czerwoną otrzymuje Mocek i w tym samym czasie następuje zmiana, za Maślińskiego wchodzi Bartek Domałeczny. Kolejna zmiana w 88 min. za Słomczyńskiego wchodzi Bartek Pelec. Niestety w 90 min. sędzia dopatrzył się za wysoko podniesionej nogi z jednoczesnym złapaniem zawodnika w polu karnym i podyktował rzut karny dla Kłosa. Bardzo do dobrze ustawiony Grzelak broni silny strzał, ale niestety odbita piłka trafia pod nogi napastnika Kłosa i mamy remis 1:1. Kolejny raz nasz zespół grał, a drużyna przeciwna tylko kontrowała. Ponownie w znaki dała się nasza nonszalancja pod bramką przeciwnika oraz indolencja strzelecka. Co prawda mecz kończyliśmy w dziesiątkę, ale po raz kolejny nie potrafiliśmy utrzymać korzystnego wyniku do końca spotkania.

Za tydzień czeka nas mecz wyjazdowy z liderem Piastem Kobylnica – jedziemy z chęcią rewanżu za niesprawiedliwy walkower. Mecz odbędzie się w Gruszczynie 28.05.2016 r. o godz. 16.00, na który kibiców serdecznie zapraszamy.
Ze sportowym pozdrowieniem Marian M.

WARTA: M.GRZELAK, A.CHWALISZEWSKI, D.SKRZYPCZAK, A.KOLAŃSKI, M.KOLAŃSKI, M.BŁASZCZYK, M.MOCEK, M.MAŚLIŃSKI (81 B.DOMAŁECZNY), M.BERGER (46 A.KAPTUR), P.SŁOMCZYŃSKI (88 B.PELEC), R.JAREK (K.ŚWIDER).[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *