|

Maksymilian Godziewski oraz Andrzej Siejek boksowali na Gali Boksu w Dobrej koło Turku

W ten sam weekend, w którym Wiktor Borysewicz oraz Patryk Klupś walczyli w meczu pomiędzy Reprezentacją Wielkopolski i Turyngii, boksował również Maksymilian Godziewski oraz Andrzej Siejek na Gali Boksu w Dobrej koło Turku, która odbyła sie w dniu 19.06.2016.

Gala w Dobrej zorganizowana została na pożegnanie Kamila Gardzielika wielokrotnego Mistrza Polski w boksie amatorskim, ktory kończąc karierę zorganizował gale boksu amatorskiego w rodzinnym miasteczku.

Andrzeju Siejek boksujący w kategorii 60 kg przegrał jednogłośnie na punkty z reprezentantem gospodarzy Łukaszem Magierą z KS Copacabana Konin.

Andrzej ma ostatnio kilka słabszych występów, natomiast na pochwałę zasługuje jego postawa. Daje przykład innym, nie poddaje się i ciężko trenuje po to aby móc boksować na zawodach w Śremie które maja odbyć się pod koniec roku.

Maksymilian Godziewski zwyciężył natomiast jednogłośnie na punkty Rębisza Andrzeja, również z Klubu Copacabana Konin.

Warto tutaj zaznaczyć, że był to rewanż walki z przed dwóch tygodni tj.04.06.2016 z Konina gdzie Maks przegrał bardzo wyrównany pojedynek 2:1. Rewanż przyjęliśmy bez zastanawiania się i tym razem nie było wątpliwości kto jest zwycięzcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *