|

ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻAKÓW F2 – rocznik 2008

22 czerwca 2016 roku w Dalewie odbyło się zakończenie sezonu dla drużny Żaków F2.  Młodzi piłkarze tej drużyny stawili się w komplecie wraz z rodzicami by podsumować sezon piłkarski 2015/ 2016. Spotkanie rozpoczęło się podziękowaniem złożonym młodym piłkarzom przez wiceprezesa Marcina Kowalczyka  oraz koordynatora grup młodzieżowych Huberta Sciaka.
Zawodnicy Warty  za godne reprezentowanie barw otrzymali otrzymali pamiątkowy medal. Zakończenie to również czas by uhonorować wyróżniających się zawodników, tym razem jednak nie chodziło o umiejętności piłkarskie a inne osiągnięcia. Okolicznościowy puchar za najgrzeczniejszego zawodnika drużyny otrzymał Michał Włodarczak.Trzech zawodników otrzymało pamiątkowe medale za najwyższą frekwencje na treningach , byli to mianowicie : Filip Łączny, Marcin Gałuszka, Olek Sołtysiak.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część  nieoficjalna, podczas której rodzice oraz dzieci mogli posilić się kiełbaską z grilla . Młodzi piłkarze zaś wzięli udział w turnieju zorganizowanym przez  rodziców i trenera , który wyłonić miał „Turbowarciarza” . Dzieci bawiły się świetnie a konkukrencje typu : żonglerka , slalom , sam na sam , strzał bezpośrednio z rzutu rożnego sprawiły wiele radości. Po podsumowaniu punktów okazała się że Turbokozakiem Warty Śrem Żaków F2 został  Krzysztof Smolich drugie miejsce zajął  Mariusz Ciesielski a trzecie Mikołaj Bierła. Wspólnie spędzony czas zakończył mecz synowie przeciwko tatom . Zabawy było co niemiara…:-) Młodzi piłkarze otrzymali również dyplomy, klubowe bluzy , oraz gadżety piłkarskie

W tym miejscu  chcemy również podziękować trenerowi Maciejowi Fujakowi  który przejął drużynę w lutym tego roku. Widać że trener znalazł wspólny język z młodymi piłkarzami. Praca włożona przez trenera przynosi zamierzone efekty: chłopcy coraz bardziej rozumieją się na boisku , coraz sumienniej pilnują  swoich pozycji, po prostu zdobywają kolejne stopnie piłkarskiego rzemiosła.

Podziękowania składamy również kierownicze drużny Karolinie Łącznej , która bardzo skrupulatnie zajmowana się wszystkimi sprawami organizacyjnymi. Dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób swoją pomocą przyczynili się drużynie.

Życzymy wszystkim udanych wakacji a po wakacjach wracamy w komplecie do treningów w nowym sezonie 2016/2017.

Autor : Szymon Lange

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *