|

Półkolonie sportowe WAKACJE z WARTĄ

Jak co roku Warta Śrem zorganizowała półkolonie sportowe „ Z WARTĄ WARTO ”, ramach półkolonii prowadzone są zajęcia sportowo – rekreacyjne z zakresu piłki nożnej. Zajęcia odbywały się w trzech grupach szkoleniowych. Grupy podzielone zostały ze względu na wiek . Łącznie w projekcie udział wzięło ponad 49 dzieci nie tylko związanych z klubem.

Głównym celem naszej działalności jest przygotowanie naszych młodych piłkarzy do rozgrywek ligowych a także przekonanie młodzieży że sport to doskonała alternatywa spędzania wolnego czasu.

Naszym działaniom przyświeca cel zagospodarowania wolnego czasu dzieci i młodzieży poprzez aktywność sportową a co za tym idzie zabicie nudy i bezczynności jak dopada czasami młodzież w okresie wakacji.

Jesteśmy przekonani, że postawione cele zostaną zrealizowane w 100 % a przy okazji uczestnicy podniosą swój poziom sportowy co realnie wpłynie na sukcesy indywidualne i grupowe młodych piłkarzy.

autor: Przemysław KACZMAREK

Równocześnie uczestnicy naszych półkolonii pogłębiać będą naturalne systemy wzajemnego wsparcia jako zawodnicy klubu a także wzmocnią swoją integrację z szeroką kadrą zawodników w różnym wieku i na różnym poziomie wyszkolenia piłkarskiego.

Dzieci złapały luz a zatem nic nie zepsuje nam tak dobrego klimatu !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *