||

rocznik 2009. kolejny udany turniej!

23 października na boisku w Kobylnicy odbyła się kolejna odsłona turnieju w ramach LIGI WZPN.
W turnieju wzięło udział 5 zespołów, w tym reprezentacja ŚKS Warty Śrem. Trzy mecze grupowe – wygrane z 1920 Mosina 1:0 , PIAST II Kobylnica 3:0, POLONIA I Środa Wlkp. 4:0 i przegrana z naszym głównym rywalem 1:0 drużyną STELLA Luboń. Te zawody pozwoliły zawodnikom z naszej drużyny zdobyć kolejnych punków w rywalizacji i kontrolować ligową tabelę by liczyć się w rozgrywkach o „grupę mistrzowską”. Rywalizacja teraz będzie bardzo zacięta, gdyż ostatni mecz gramy na własnym terenie tj. 29-10-2016 a musimy tu osiągnąć min. dwa cele: po pierwsze albo wygrać mecz z naszym liderem grupy ŻAKÓW- F2 (STELLĄ Luboń) min. 2:0 lub liczyć na ich potknięcie z innymi drużynami by spokojnie jako mistrz rozgrywek trafić do tzw. „grupy mistrzowskiej”. Na słowa uznania zasługują wszyscy mali piłkarze ale kilka cieplejszych słów powiemy o bramkarzu.

Mikołaj Wawrzyniak – znakomity bramkarz zagrał bardzo poprawnie, popisał się dobrymi interwencjami i pomimo że po strzale zawodnika STELLI Luboń nie ustrzegł się błędu to wpuścił jedyną bramkę na tym turnieju. Mikołaj miał wiele pewnych interwencji wyłapał kilkanaście groźnych dośrodkowań, które przez śliską trawiastą nawierzchnię były jeszcze trudniejsze do obrony. Ponadto bardzo dobrze ustawiał obrońców. Miał też wiele celnych wybić i wyrzutów. Brawo Mikołaj !!

Z perspektywy meczów myślimy, że jest pewien niedosyt. Mieliśmy klarowne sytuacje do tego, by odnieść zwycięstwo. Warto jednak pamiętać, że STELLA to mocny zespół i od początku było wiadomo, że oni będą się liczyli w rozgrywkach. Na pewno szanujemy te zdobyte punkt. Troszeczkę brakuje nam jeszcze zgrania, ale nie jest to taki problem. Każdy z chłopców chciał się bardzo pokazać i może to troszeczkę ich sparaliżowało ale musimy wierzyć, w ostatnią ligową kolejkę i w to, że będziemy lepsi od rywali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *