||

Zjednoczeni Trzemeszno – Warta Śrem 2:2

Od początku ruszyliśmy do ataku i już w 3 minucie, dobry strzał Huberta Sciaka, ale obrońca wybija na rzut rożny. Trzemeszno nie pozostaje dłużne i odpowiada atakiem minutę później, ale strzał przechodzi nad bramką.

W 11 min., idealne zagranie Adriana Chwaliszewskiego w pole bramkowe, ale niestety Maciej Błaszczyk, spóźnia się z dobitką.. Gra od początku jest bardzo ostra, szczególnie ze strony gospodarzy i po części za zgodą sędziego. Przy naszej przewadze, ewidentnie faulowany jest Michał Mocek, ale gwizdek sędziego milczy, za to kontrę, zakończoną celnym strzałem, wyprowadzają zawodnicy Zjednoczonych.

Przegrywamy 1:0. W 28 min., dobry strzał Błaszczyka minimalnie mija spojenie słupka z poprzeczką. Przy tak ostrej grze gospodarzy dopiero w 29 minucie żółty kartonik otrzymuje zawodnik Zjednoczonych. W 37 min., idealną okazję do zdobycia bramki ma Błaszczyk, ale niestety trafa prosto w bramkarza. To co nie udało się wcześniej, stało się w 41 minucie, kiedy idealne zagranie w pole karne Adriana Chwaliszewskiego, efektowną główką wykańcza Mikołaj Maśliński i remisujemy 1:1. W 43 min., za niepozorny faul żółtą kartką ukarany jest nasz zawodnik, Chwaliszewski. Brutalniej jednak grają gospodarze i to ich zawodnik zostaje ukarany czerwoną kartką, a przy okazji żółtą otrzymuje Sciak. Sędzia dolicza dwie minuty, ale na boisku nie widać, że zawodnicy chcą już zniknąć w szatni.

Drugą połowę rozpoczynamy bez zmian i bardzo pechowo, bo już w 50 minucie tracimy bramkę po rzucie rożnym. Przegrywamy 2:1. W 54 min., żółta kartka dla gospodarzy, a w 62 min., dwie zmiany w naszym zespole i za Błaszczyka wchodzi Bartek Domałeczny, a za Mateusza Maślińskiego, Michał Wojciechowski. Trzy minuty późnie żółty kartonik otrzymuje Wojciechowski i bramkarz gospodarzy (wzajemne przepychanki). Od 65 minuty zaczyna padać deszcz i gra staje się jeszcze trudniejsza. Ofiarna i pełna zaangażowania gra naszej drużyny przynosi efekt w 73 minucie, kiedy to wyrównującą bramkę strzela młodszy z braci Kolańskich, Marcin, a zaraz żółtą kartkę otrzymuje zawodnik Zjednoczonych. Jest 2:2. W 75 min., żółty kartonikiem upomniany zostaje Mikołaj Maśliński (faul na zawodniku). Trzecia zmiana w 85 min., w naszym zespole i za Mikołaja Bergera wchodzi Kacper Komorowski. W 87 min. groźnie robi się pod naszą bramką, ale na szczęście piłka po strzale przechodzi obok bramki. Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry, ale wynik nie uległ już zmianie. Trzeba pochwalić naszych zawodników, za naprawdę wspaniały mecz i pełne zaangażowanie, o które po ostatnim meczu u siebie, można było się obawiać…

Za tydzień kolejny trudny mecz z niewygodnym przeciwnikiem – Piastem Kobylnica, tym razem, u nas w Śremie tj. 05.11.2016 roku o godz. 14.00 na który zapraszamy kibiców.

WARTA: M.GRZELAK, A.KOLAŃSKI, M.KOLAŃSKI, D.SKRZYPCZAK, M.BŁASZCZYK (62 B.DOMAŁECZNY), A.CHWALISZEWSKI, M.MOCEK, M.BERGER (85 K.KOMOROWSKI), H.SCIAK, Mat. MAŚLIŃSKI (62 M.WOJCIECHOWSKI), Mik. MAŚLIŃSKI

REZERWA: R.JAŃCZYK, P.TOMASZEWSKI, M. KAROLEWSKI

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/101770291441395692137/albumid/6347650870003622705?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *