|

Żak F-2 – Udany Debiut w Lidze WZPN Rocznika 2009. -Awans do Ligi Mistrzowskiej.

Podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego i asystenta trenera Adriana Chwaliszewskiego awansowali do Ligi Mistrzowskiej WZPN.

Przyszedł czas podsumować Naszych Małych Walczaków. Podliczyć, wypunktować, pogratulować, złożyć podziękowania naszym Żaczkom F-2, którzy wywalczyli awans do Ligi Mistrzowskiej WZPN! Poznaj naszą drużynę mistrzów! Prześledźmy dokładnie dokonania naszej znakomitej ekipy!

Trenerzy z lekkim dystansem podchodzili do debiutu  młodych Warciarzy
w lidze WZPN dlatego też Celem, jaki postawiliśmy sobie przed rundą jesienną było zaadoptowanie się ze zmianą przepisów gry dla Żaków zgodnie
z unifikacją i osiągnięcie jak najlepszego wyniku sportowego w naszej grupie. Nie ukrywam, że w myśleliśmy o I miejscu w grupie.- dodaje trener

Pierwsze mecze pokazały, że zawodnicy świetnie rozumieją się na boisku, a gra przynosi zamierzony efekt. W 16 meczach rundy jesiennej zespół Żaków F-2, zdobył 38 pkt. strzelając 27 bramek, tracąc zaledwie 4.

Z pewnością zawodnikom nie można odmówić zaangażowania i serca do walki, co niejednokrotnie udowadniali na boisku. Zabrakło nam trochę szczęścia
i momentami  zachowania „zimnej krwi”. Nasi młodzi gracze czuli, że stać ich na bardzo wiele i z treningu na trening, z meczu na mecz udowodniali jak świetną są drużyną, stawiając sobie najwyższy cel! Szybko nasza drużyna zaczęła znakomicie funkcjonować i systematycznie dopisywała do swojego konta po 3 punkty.

Dużym plusem naszego zespołu jest to, że każdy z drużyny na treningach daje
z siebie wszystko i cała drużyna stara się realizować zadania przedmeczowe
i nie ważne jak układa się wynik gramy to co sobie zakładamy w szatni. Mocną stroną zespołu jest także  duch drużyny, z treningu na trening, z miesiąca na miesiąc jest nas co raz więcej. Tak  szybko zwiększającą się liczba zawodników z pewnością cieszy. Za minioną rundę dziękujemy za wysiłek włożony w każdy trening, i w każdy mecz.

Jedno się kończy drugie zaczyna. Zakończył się sezon jesienny, zaczynają się turnieje halowe, gdzie na tą chwile jesteśmy zapisani na 2 turnieje wyjazdowe, a oprócz tego jako zespół zorganizujemy trzy turnieje w Śremie. W okresie zimowym pracować będziemy ciężko dwa razy w tygodniu plus wyjazdowe sparingi w PKS Racot, Korona Zakrzewo w Dopiewie, bo na wiosnę wystawiamy dwie drużyny w roczniku 2009 jedna w Grupie Mistrzowskiej druga w  lidze WZPN. – dodał trener

Całej drużynie chciałbym pogratulować osiągniętego wyniku i podziękować za zaangażowanie, wolę walki i pokazanie charakteru prawdziwego sportowca a przede wszystkim za świetną zabawę.

Podziękowania również dla sponsorów i rodziców, którzy przywożą dzieci na treningi, poświęcają mnóstwo czasu, jeżdżą za nami wszędzie wspierając nas!

HEJ WARTA ŚREM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *