Trener Warty trenerem kadry!

Miło jest nam poinformować, że nasz wychowanek, a także były trener grup młodzieżowych – Hubert Barański, otrzymał powołanie do kadry Polski U-20. Będzie w niej pełnił rolę trenera-analityka.

Przypomnijmy, że pierwsze kroki związane z piłką nożną Hubert Barański stawiał w Warcie Śrem. Trenował w grupach młodzieżowych, potem grę w seniorach łączył ze studiami na AWF Poznań, a z czasem został trenerem młodych Warciarzy. 26-letni dziś Hubert Barański z końcem 2013 roku otrzymał propozycję pracy w Akademii Lecha i od stycznia 2014 roku przeniósł się do Wronek.

Jest w sztabie trenerskim juniorów młodszych Lecha. Pracuje jako trener-analityk, a więc na co dzień zajmuje się analizą gry treningów, a także meczów tego zespołu. Wraz z juniorami młodszymi Kolejorza Hubert Barański dwukrotnie sięgał po Mistrzostwo Polski. Jego praca oraz wkład w sukces została zauważona i doceniona. Zaowocowała powołaniem do kadry Polski U-20, gdzie wychowanek Warty pełnić będzie rolę taką, jak w klubie, a więc będzie trenerem-analitykiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *