|

Podsumowanie Turnieju Mikołajkowego Żaków F2

W sobotę tj. 10.12.2016r. Żaki F2 Warty Śrem byli gospodarzem Turnieju Mikołajkowego na 95 lecie Warty Śrem.

W turnieju brały udział Warta Śrem Biała, Warta Śrem Niebieska, Lech Poznań Football Academy, AP Gorzów Wlkp., Canarinhos Skórzewo, Polonia Środa Wlkp. I., Polonia Środa Wlkp. II ,Pogoń Książ, Unia Swarzędz.
Wszystkie drużyny rozegrały mecze 1 x 10 minut (każdy z każdym w grupie). Dodatkowo na średniej Sali młodzi adepci piłki nożnej grali 3 x 3.

W trakcie trwania turnieju nie była prowadzona żadna oficjalna klasyfikacja (tylko do wglądu trenerów) co oczywiście nie oznacza, że mecze nie były zacięte.

Żaki F- 2 Warty Śrem (biali i niebiescy) grali bardzo ambitnie i fair play. Świetny turniej dużo grania, dobra zabawa – bo właśnie o to chodzi w piłce nożnej dla najmłodszych. Mogli się pokazać zawodnicy którzy nie dawno zasilili nasze szeregi w takim turnieju

– dodał trener Rafał KRAJCZYŃSKI.

Przed nami sparingi z Lech Poznań Football Academy, Polonia Środa Wlkp. a także PKS Racot. Każdy turniej pokazuje gdzie mamy potencjał, a gdzie musimy popracować.

– dodał trener.

Po zakończeniu turnieju niespodziewanie przybył Mikołaj z prezentami dla Żaków F-2. Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i przede wszystkim za świetną zabawę) i rodzicom (którzy wspierali nas dopingiem i pysznymi plackami z aromatyczną kawą oraz pysznym obiadkiem), na których trener ponownie mógł liczyć:). Bezcenne było widzieć uśmiechniętych i dumnych rodziców oraz ich pociechy z medalami i dyplomami na koniec turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *