TURNIEJ SKRZATÓW NA MORASKU

Dnia 29.12.2016r. podopieczni Mateusza Pietrowskiego i Piotra Rymaniaka udali się do Poznania na turniej skrzatów organizowany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

W turnieju wzięło udział 20 zespołów podzielonych na 3grupy. Gra toczyła się w grupach, nie było prowadzonych klasyfikacji, a wyniki nie były zapisywane.

Warciarze trafili do grupy B, a ich przeciwnikami były drużyny: SMP Wichniarek, Canarinhos Skórzewo, Błękitni Owińska, Lech Poznań, oraz Akademia Mały Piłkarz.

Nasi chłopacy dla których był to drugi turniej w tym sezonie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, potrafili m.in. wygrać wysoko z drużyną SMP Wichniarek, czy też grać wyrównany pojedynek z Lechem Poznań.

Wyniki jednak tego dnia nie były najważniejsze, każda drużyna była zwycięską. Każdy młody piłkarz otrzymał z rąk prezesa WZPNU Pawła Wojtali koszulkę.

Warta wystąpiła w składzie: Filip Andrzejewski, Maks Sołtysiak, Tomek Jaroszewski, Jerzy Owczarz, Wiktor Michalski, Marcel Wojtysiak, Kacper Szykowny, Remik Osowski, oraz Nataniel Dzierżawczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *