Udany mecz rocznika 2010/11

Po nieudanym pierwszym meczu w tym roku drużyna Trenera Sebastiana Grabarkiewicza podejmowała u siebie drużynę Przemysława Poznań. Niestety mecz nie zaczął się po myśli drugiego zespołu młodzika starszego i już w pierwszej minucie goście wyszli na prowadzenie. Po dziesięciu minutach przewagi drużyny Przemysława warunki tego spotkania zaczęła dyktować Warta, a bramkę wyrównującą strzelił Borys Łaniec. Kolejne minuty również były prowadzone pod nasze dyktando, co zaprocentowało kolejnym trafieniem Borysa Łańca oraz golem Bogdana Abramowskyiego. Goście odgryzali się groźnymi sytuacjami po kontrach, ale świetnie dysponowany w bramce był Bruno Andrzejczak.

Druga połowa to wyrównana gra w stylu cios za cios. Największe emocje gracze obu drużyn zostawili na ostatni kwadrans meczu. Drużyna Przemysława Poznań strzeliła w przeciągu 10 minut aż trzy bramki po pięknych uderzeniach i stan rywalizacji z 3-1 na korzyść naszego zespołu zmienił się na 4-3 dla gości… Zostały trzy minuty do końca, ale taki przebieg nie załamał podopiecznych trenera Grabarkiewicza. Wyrównującego gola po kapitalnej akcji indywidualnej strzelił Adrian Maksel, a w ostatniej akcji meczu wynik ustawił swoim drugim trafieniem Bogdan Abramowskyi.

Jak powiedział trener:

Był to świetny mecz w wykonaniu obu ekip i mam nadzieję, że przed drużyną więcej takich spotkań. Oby również zwycięskich.