Dsc 0534 (2)
||

Podtrzymać passę wyjazdową!

Po wyrównanym, ale przegranym meczu z Ostrovią, wracamy do ligowej rywalizacji. W świąteczny weekend Warciarze zmierzą się z Piastem Czekanów, który po inauguracyjnej porażce z liderem z Ostrova kolejne dwa mecze pewnie zwyciężył (w jednym odwracając losy spotkania w drugiej połowie).

Nasz najbliższy rywal w 17 meczach zdobył 27 punktów i zajmuje bezpieczne 7. miejsce w ligowej tabeli. W tych meczach stracili dokładnie 32 bramki, co daje identyczny rezultat jak naszej drużyny. Nie najszczelniejsza obrona jest dobrą wiadomością dla naszych napastników – zwłaszcza jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że licząc tylko i wyłącznie mecze wyjazdowe meldujemy się na wysokim 4. miejscu w tabeli.

To silny i dobrze zorganizowany rywal. Nie przez przypadek dobrze weszli w rundę wiosenną. W tym sezonie już nie włączą się w walkę o awans, jednak w każdym meczu stwarzają sporo zagrożenia każdemu swojemu przeciwnikowi – mówił przed meczem Michał Mocek, trener Warciarzy.

W pierwszym meczu między tymi drużynami padł remis 0:0. Na boisku w Śremie żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Warto dodać, że w końcówce tamtego meczu graliśmy w przewadze po czerwonej kartce dla obrońcy gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *