Img 8312
||

Odczarować stadion w Śremie

Ciężka to runda dla zawodników Warty Śrem oraz kibiców. W meczach wyjazdowych nasi piłkarze spisują się całkiem dobrze, jednak w meczach domowych piłkarze nie potrafią nawiązać do dobrej gry z innych spotkań. Recepty na to szuka od początku swojej kadencji Michał Mocek i jak zapowiada mecz z Piastem Poniec będzie przełomowy.

Nasz najbliższy rywal, tak samo jak nasi piłkarze nie miał łatwego początku wiosny pod kątem terminarza. W pierwszych trzech meczach zespół Jakuba Chwaliszewskiego grał z zespołami w górnej części tabeli. W pojedynkach z Zawiszą Łęka Opatowska, Ostrovią Ostrów i Piastem Czekanów nie udało się zdobyć punktów. Dopiero mecz z Astrą Krotoszyn dał im pierwsze upragnione trzy punkty.

W 18 meczach, przeciwnicy zdobyli 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis i 13 porażek). Bilans bramkowy to 26 zdobytych i 46 straconych.

Sobotni mecz będzie prawdziwym meczem o 6 pkt. Zawodnicy z Pońca zajmują przedostatnią pozycję w lidze. Wygrany w tym meczu będzie mógł wydostać się ze strefy spadkowej/ odskoczyć na większy, bezpieczniejszy dystans. Zapowiada się ciekawe widowisko, po którym miejmy nadzieję, 3 punkty zostaną w Śremie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *