Dsc 1946
||

Hokejowy wynik w meczu z Krobianką

Mecz pomiędzy Krobianką Krobia, a Wartą Śrem mógł podobać się postronnym kibicom i sympatykom Krobianki. Było w nim wszystko – wiele bramek, rzuty karne, kontrowersyjne decyzje sędziów. Z naszego punktu widzenia zabrakło jednego – zwycięstwa.

Na mecz w Krobi Michał Mocek nie mógł zabrać kilku ważnych zawodników, którzy musieli pauzować za kartki, urazy lub po prostu obowiązki zawodowe (między innymi Krzysztofa Chwaliszewskiego i Mikołaja Bergera). Przetrzebiona w składzie Warta jednak i tak chciała urwać choćby jeden punkt czołowej drużynie naszej ligi.

Niestety – rywale rozpoczęli strzelanie już w 12 minucie za sprawą Maksymiliana Łakomego. Połowa zakończyła się wynikiem 4:1 dla rywali. Mieliśmy w tej części meczu swoje sytuacje, jednak piłka nie chciała wpaść więcej niż raz do siatki rywali. Druga połowa również zaczęła się od mocnego uderzenia przeciwników, którzy nie zamierzali zaprzestać ataków na naszą bramkę.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:3.
Bramki dla naszego zespołu strzelali: Dorsz, Janicki i Pietrowski.