Dsc 5538
|||

Zakończenie sezonu z Akademią!

To był długi i emocjonujący sezon. Nie tylko dla zespołu seniorów, ale również i dla wszystkich zawodniczek i zawodników trenujących w REHAU Football Academy, naszej klubowej Akademii.

W sobotnie popołudnie spotkaliśmy się na rodzinnym pikniku na stadionie Miejskim w Śremie, by móc wspólnie świętować kolejny wspólny rok. Każdy z piłkarzy otrzymał pamiątkowy medal za zakończony właśnie sezon, który wręczali Prezes Dominik Sworowski i przedstawicielka firmy Capchem – naszego głównego sponsora Pani Joanna Pawlicka.

Osobne podziękowanie należą się również naszym sponsorom i wszystkim partnerom, dzięki którym możemy działać na tak dużą skalę. W trakcie części oficjalnej, wręczyliśmy podziękowania wszystkim współpracującym z nami firmom.

Podczas całej imprezy nie zabrakło atrakcji dla tych młodszych i starszych. Dmuchańce, lody, tory przeszkód przygotowane przez trenerów cieszyły się sporym zainteresowaniem.
Ostatnim akcentem wydarzenia był turniej piłkarski, w którym udział brały mamusie i tatusiowie naszych piłkarzy i piłkarek.

Emocji było co niemiara.
Dziękujemy, że byliście z nami w tym dniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *