Zrzut Ekranu 2023 08 13 202830
||

Remis na inaugurację. Debiuty w Warcie

Od remisu tegoroczne rozgrywki w V lidze rozpoczęli piłkarze Warty Śrem. Pelikan Grabów okazał się być wymagającym przeciwnikiem i pojedynek z beniaminkiem zakończył się wynikiem 1:1. Udane debiuty zaliczyli nasi nowi zawodnicy.

Mimo upału mecz rozgrywany był w szybkim tempie. Choć w pierwszej połowie optyczna przewaga była po stronie Warciarzy, to zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie w szeregi śremskiego zespołu wkradł się chaos, co skrzętnie wykorzystali rywale, którzy w 57 minucie objęli prowadzenie.  Biało-niebiescy musieli więc gonić wynik. Dopięli swego w 78 minucie, kiedy bramkarza rywali pokonał Kamil Szymandera.

Do końca meczu jedna i druga drużyna próbowała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak bramkarze za każdym razem stali na posterunku.

Już w pierwszym meczu na boisku zobaczyliśmy wszystkich nowych zawodników, którzy dołączyli do Warty przed rozpoczęciem sezonu.
Wszyscy zawodnicy oprócz Biernata i Henriqueza wyszli w podstawowym składzie. Luis z kolei na boisku pojawił się w 45′, a Biernat w 57′.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *