110693417 10220320961512035 7829585410911428341 N
||

“Akademia nastawiona jest na szkolenie” – rozmowa z Piotrem Rymaniakiem

Końcówka wakacji, to jednocześnie powrót zawodników z naszej akademii do regularnych treningów i meczów z rówieśnikami. Co o planach, o szkoleniu ma do powiedzenia Piotr Rymaniak zarządzający naszą Akademią?

Od nowego sezonu wprowadziliśmy nowy program szkolenia dedykowany dla szkółek ELITE programu Certyfikacji PZPN. Wierzymy w jego pomyślność.

W naszej Akademii do wspomnianego programu dołączyliśmy elementy, których doświadczyliśmy poprzez partnerstwo z COERVER Coaching, aby jeszcze lepiej wyszkolić indywidualnie naszych zawodników.

W ubiegły piątek wraz z Prezesem udaliśmy się na poznańską Wildę na spotkanie z przedstawicielami klubu Warta Poznań. W wyniku rozmów nasz klub pozostanie klubem partnerskim Ekstraklasowej Warty.

Sztab szkoleniowy pozostał bez zmian, Warta to jedna wielka rodzina. Nasi Trenerzy bardzo dobrze rozumieją tę idee i się w nią idealnie komponują. Mamy kilka planów/projektów do uruchomienia w nowym sezonie, ale w celu ich pomyślności nie będziemy o nich teraz mówić.

Niezmienne pozostaje też nasze motto: Akademia nastawiona jest na szkolenie, a wyniki sportowe są sprawą drugorzędną.

Piotr Rymaniak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *