CAPCHEM CUP

Capchem CUP - Aktualności

Tabele Capchem Cup

Sprawdź aktualny terminarz oraz wyniki

Turniej Capchem Cup to największe tego typu wydarzenie sportowe w gminie Śrem – w zawodach weźmie udział ponad sześciuset zawodników reprezentujących cztery kategorie wiekowe.

Capchem Cup

O turnieju Capchem CUP

Warta Śrem i Capchem zapraszają na turniej Capchem Cup
W najbliższy weekend, 26 i 27 czerwca na stadionie miejskim w Śremie rozpoczną się rozgrywki piłkarskie dla najmłodszych pasjonatów piłki nożnej. Turniej Capchem Cup to największe tego typu wydarzenie sportowe w gminie Śrem – w zawodach weźmie udział ponad sześciuset zawodników reprezentujących cztery kategorie wiekowe.
Tegoroczny Capchem Cup to druga edycja turnieju, funkcjonującego wcześniej pod nazwą Śrem Cup. W poprzedniej wzięło udział 38 zespołów z całej Wielkopolski, jednak tym razem organizatorzy planują znacznie pobić ten wynik.

Cupchem Cup 2021

SIŁA LICZB

W tym roku do rywalizacji o puchar włączyło się sześćset dzieciaków, rywalizujących w 56 drużynach – podkreśla prezes Warty Śrem, Dominik Sworowski – Było to dla nas olbrzymie wyzwanie organizacyjne, jednak tak liczny udział w wydarzeniu doskonale uświetnia obchody 100-lecia naszego klubu.

1
ZAWODNIKÓW

Wzięło udział w tegorocznej edycji Cupchem Cup.

1
DRUŻYNY

Wzięło udział w tegorocznej edycji Cupchem Cup.

CAPCHEM CUP

Śledź nas na portalach społecznościowych

Capchem CUP