Dsc 3207
|

Capchem Cup 2024 Młodzi piłkarze z całej Polski podbili Śrem!

V edycja Capchem Cup – największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Wielkopolsce – dobiegła końca. W miniony weekend, 1-2 czerwca 2024 roku, na Stadionie Miejskim w Śremie bawiło się i rywalizowało blisko 700 młodych adeptów futbolu z 58 drużyn z 4 województw. Emocje na murawie sięgały zenitu, a poziom gry był imponujący.

Zwycięzcami zostali: 

  • Polonia Środa w roczniku 2013  
  • APR Jarocin w roczniku 2014
  • AP Dąbcze w roczniku 2015
  • APR 3 Poznań w roczniku 2016

Turniej to nie tylko zacięta rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i integracja. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody, dla najlepszych drużyn przygotowano puchary. W tym roku nowością były nagrody indywidualne pufy.   

Capchem Cup to już stały punkt na mapie piłkarskich wydarzeń dla dzieci w Wielkopolsce. W tym roku otrzymaliśmy wsparcie od Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.  Turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a jego organizatorzy – klub Warta Śrem i firma Capchem Poland – dokładają wszelkich starań, aby z każdym rokiem był on jeszcze lepszy i bardziej emocjonujący.

„Capchem Cup – wyzwalamy czystą energię” to nie tylko hasło, ale i misja turnieju. Wydarzenie promuje aktywność fizyczną, zdrowy styl życia i fair play wśród najmłodszych. Jest też doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności.

Capchem Cup 2024 to kolejny wielki sukces! Już za rok zapraszamy na kolejną edycję, która z pewnością dostarczy jeszcze więcej emocji i sportowych wrażeń.

Miniony turniej był ogromnym sukcesem, co zawdzięczamy przede wszystkim zaangażowaniu wielu osób. Chciałbym z całego serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji i przebiegu.

Turniej w kwocie 2000 zł. wsparła Gmina Śrem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *