Capchem Cup 05(1)
|

Razem walczymy o zwycięstwo!

Capchem Śrem to nie tylko nazwa firmy, ale także symbol udanej współpracy między biznesem a sportem. Dzięki wsparciu firmy, Śremski Klub Sportowy Warta przeszedł w ostatnich latach znaczący rozwój.

Peter Ma, Manager Generalny Capchem Poland, podtrzymuje współpracę z Wartą Śrem. 30.01.2024 – Firma zadeklarowała kontynuację wsparcia dla klubu piłkarskiego, przeznaczając ponad 100 000 zł na dalszy rozwój.

Capchem Poland, a dla mnie Capchem Śrem jest naszym pierwszym dużym sponsorem, który na stałe wpisał się piłkarskie pasje mieszkańców miasta. Współpraca z firmą stała się trampoliną do rozwoju Warty Śrem. Dzielimy satysfakcję z rozbudowy klubu i wiele wspólnych wspomnień. – powiedział Dominik Sworowski, prezes Śremskiego Klubu Sportowego Warta.

Piłka nożna to sport, który wyzwala energię, emocje, a w przypadku wygranej niezapomnianą radość. Capchem Poland również wyzwala czystą energię, dlatego wierzę, że nasza misja i wartości są podobne. Prywatnie sam z przyjemnością oglądam mecze piłkarskie. – powiedział Peter Ma, Manager Generalny Capchem Poland.  

Dominik Sworowski i Peter Ma podkreślają, że ta współpraca to dla nich sprawa zaangażowania społecznego. To nie koniec niespodzianek! Capchem zapowiada włączenie się w obchody Dnia Dziecka w klubie. Planowana jest kontynuacja Capchem Cup – turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży gromadzącego powyżej pół tysiąca osób. Więcej szczegółów już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *