Dsc 2670
|||

Utrzymujemy Lidera po trudnym zwycięstwie nad Victorią

W niedzielnym meczu Warta Śrem zmierzyła się z Victorią. Mecz zapowiadał się na łatwe zwycięstwo lidera tabeli, Warty, która z 48 punktami zmierzała do awansu do IV ligi, podczas gdy Victoria z 11 punktami balansowała na krawędzi spadku. Spotkanie rozpoczęło się od dominacji Warty, z pierwszym groźnym uderzeniem Adama Wiśniewskiego, które odbiło się od poprzeczki. Decydujący moment nastąpił w 10. minucie, gdy Damian Buczma zdobył bramkę strzałem w okienko bramki rywala.

Dsc 2663

Pierwsza połowa dawała nadzieje na wysokie zwycięstwo, ale po przerwie gra Warty straciła płynność, a szanse były marnowane. Najbliższy zdobycia bramki był Mikołaj Berger, jednak jego strzał łatwo złapał bramkarz przeciwnika.

Mimo słabszej drugiej połowy, trener Michał Mocek podkreślił, że najważniejsze było zdobycie trzech punktów, które przybliżają Wartę do osiągnięcia celu – awansu. Warta Śrem wciąż utrzymuje pozycję lidera, a jej głównym sponsorem jest Firma Capchem.

Po tygodniowej przerwie spowodowanej pauzą chcieliśmy wrócić na zwycięski tor i dopisać kolejne trzy punkty – powiedział trener Michał Mocek. – Przyjechał do nas ostatni zespół w tabeli i plan był taki, aby szybko napocząć rywala i wygrać ten mecz wysoko. O ile po pierwszej połowie wszystko na to wskazywało, bo mieliśmy okazje i powinniśmy prowadzić 3:0, o tyle druga połowa była do zapomnienia. Niewiele w niej zdziałaliśmy. Najważniejsze jednak, że zrobiliśmy kolejny krok, który przybliża nas do osiągnięcia celu – dodał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *