Capchem Cup Był Jednym Z Największych Turniejów Dziecięcych W Rejonie
|

V Edycja Turnieju Piłkarskiego Capchem CUP

Zapraszamy wszystkich pasjonatów piłki nożnej na piątą edycję turnieju Capchem CUP, która odbędzie się 1-2 czerwca na Stadionie w Śremie. W tym roku uczestnicy rywalizować będą w czterech kategoriach wiekowych, z podziałem na roczniki 2013, 2014, 2015, i 2016, z 12 drużynami w każdej kategorii.

Format Turnieju

  • Dla roczników 2015 i 2016: Gry w systemie 5×5 (kategoria Żak), rozgrywki na 4 boiskach. Turniej rozpocznie się od eliminacji w pierwszym dniu, a zakończy grą o miejsca w drugim dniu.
  • Dla roczników 2013 i 2014: Gry w systemie 7×7 (kategoria Orlik), rozgrywki na 4 boiskach. Podobnie jak w młodszych kategoriach, pierwszy dzień to eliminacje, drugi to finały.

Dlaczego warto dołączyć?

  • Zaangażowanie i profesjonalna organizacja: Nasz zespół dba o każdy szczegół, aby zapewnić najlepsze wrażenia zarówno zawodnikom, jak i kibicom.
  • Dużo czasu gry
  • Upominki i nagrody: Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz drobny upominek. Najlepsze drużyny i zawodnicy zostaną dodatkowo nagrodzeni pięknymi medalami.
  • Strefa gastro: Oferujemy bogaty wybór jedzenia i napojów, co czyni nasz turniej przyjaznym miejscem dla rodziny i przyjaciół.

Nocleg

Dla zespołów przyjezdnych oferujemy nocleg w dwóch opcjach: ekonomicznej w szkole oraz komfortowej w hotelu.

Rejestracja

Zachęcamy do szybkiego zapisywania drużyn, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje oraz możliwość zapisu dostępne są pod numerem telefonu: 796 927 827.

Nie przegap okazji do rywalizacji i zabawy! Zapraszamy na emocjonujący weekend pełen piłkarskich emocji. Do zobaczenia na Capchem CUP!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *