Porażka z Orkanem oraz wysokie zwycięstwo z Kłosem Zaniemyśl

Warta Śrem w długi weekend rozegrała dwa mecze ligowe, które były jednocześnie ostatnimi w tym roku. W długi listopadowy weekend podopieczni Damiana Skrzypczaka najpierw przegrali w Jarosławcy z tamtejszym Orkanem, natomiast kilka dni później rozgromili na Stadionie Miejskim w Śremie piłkarzy Kłosa Zaniemyśl aż 5:0.

Porażka z Orkanem Jarosławiec…

W piątek 11 listopada śremscy piłkarze udali się do Jarosławca na mecz z Orkanem. Mimo trafienia Michała Wojciechowskiego w 5 minucie, nasz zespół przegrał ten mecz wynikiem 1:2. Warciarze kończyli mecz w dziewiątkę, gdyż czerwone kartki obejrzeli Artur Kolański i Hubert Sciak.

WARTA Śrem wystąpiła w składzie: Grzelak – A.Kolański, Pelec, Skrzypczak, Chwaliszewski – Wojciechowski, Koralewski (87’Komorowski), Mocek, Błaszczyk (65’Berger) – Ściak, Słomczyński (79’Kaptur)

…oraz wysokie zwycięstwo w Śremie z Kłosem Zaniemyśl.

Z kolei dwa póżniej, w niedzielę 13 listopada nasz zespół podejmował drużynę Kłosa Zaniemyśl. Mimo braku kilku zawodników (bracii Kolańskich i Michała Mocka) podopieczni Damiana Skrzypczak pewnie pokonali drużynę prowadzoną przez Klaudiusza Marciniaka aż 5:0, a bramki w tym meczu strzelali Hubert Sciak dwie w 31 i 90 minucie gry, Michał Wojciechowski w 17 minucie, Mikołaj Berger w 37 minucie i Patryk Słomczyński w 41 minucie. Rundę Jesienną kończmy na 6 miejscu z dorobkiem 21 punktów.

WARTA Śrem wystąpiła w składzie: Grzelak – Domałeczny, Pelec, Skrzypczak, Chwaliszewski (60’Kaptur) – Wojciechowski (74’Tomaszewski), Błaszczyk (81’Mikołaj Maśliński), Koralewski, Berger (85’Komorowski) – Ściak, Słomczyński

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.