|

UDANY WYSTĘP ŻAKÓW F1 NA TURNIEJU WARTA CUP 2016 !

W minioną sobotę drużyna żaków F1 rocznik 2008 rozegrała pierwszy w tym sezonie turniej halowy , którego młodzi Warciarze byli gospodarzem. Turniej Warta Cup został zorganizowany z okazji 95 lecia istnienia klubu i  odbywał się na Sali Śremskiego Sportu. W turnieju oprócz dwóch drużyn Warty Śrem 2008 uczestniczyły:  WIELKOPOLSKA KOMORNIKI (dwie drużyny), KOTWICA KÓRNIK, LZS JUNATRANS STARE OBORZYSKA, ADALBERTUS DALEWO, UNIA SWARZĘDZ. W pierwszej części turnieju drużyny zostały podzielone na dwie grupy w których rozgrywały swoje mecze.

W fazie grupowej obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając 5 i 7 punktów co skutkowało, tym że obie zajęły drugie miejsca w swoich grupach. Zawodnicy  zaprezentowali   ogromne zaangażowanie, wiele fajny akcji oraz bramek.

Z fazy półfinałowej wyszła zwycięsko WARTA ŚREM I, która zwyciężyła drużynę  WIELKOPOLSKA KOMORNIKI I. Nasza drużyna  niezałamana się po straceniu pierwszej bramki i konsekwentnie dążyła do zmiany rezultatu, udało się to krótko przed końcem spotkania i w regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 1:1.Po długiej serii rzutów karnych wygrała z drużyna Warty, radość młodych Warciarzy była wielka. Druga drużyna Warty uległa póź

niejszemu zwycięzcy turnieju  drużynie LZS JUNATRANS STARE OBORZYSKA 1:3 .

W finale Warta I musiała uznać wyższość drużyny  LZS JUNATRANS STARE OBORZYSKA .Przegrywając 1:2. I w ten sposób zdobyła drugie miejsce.W meczu o 3 miejsce drużyna Warty II dzielnie stawiała opór drużynie : WIELKOPOLSKA KOMORNIKI I   jednak uległa w stosunku bramek 0:1, zajmując czwarte miejsce w turnieju.

Tradycyjnie już rodzice zawodników Warty przygotowali bufet, gdzie młodzi zawodnicy oraz ich opiekunowie mogli posilić się podczas turnieju oraz napić się gorącej kawy lub herbaty.

W przerwach między meczami  wyznaczeni zawodnicy konkurowali ze sobą w turniejach rzutów karnych oraz slalomu z piłką. Rodzice wszystkich drużyn stanęli na wysokości zadania , gromko dopingując swoje drużyny.

Na koniec Prezes Warty Dominik Sworowski wręcz

ył zawodnikom medale , puchary oraz nagrody za występy w konkursach.

Podsumowując można powiedzieć, że był to udany turniej dla naszych zawodników, którzy  pokazali się z dobrej strony  i zdobyli kolejne cenne doświadczenia w grze ze swoimi rówieśnikami z innych klubów. Brawa dla drużyny i trenera!!

Wyniki

WARTA ŚREM I –  WIELKOPOLSKA KOMORNIKI II 0 : 0

WARTA ŚREM I – KOTWICA KÓRNIK  6 : 2

WARTA ŚREM I – LZS JUNATRANS STARE OBORZYSKA 2 : 2

 

WARTA ŚREM II –  WIELKOPOLSKA KOMORNIKI I   1 : 4

WARTA ŚREM II – UNIA SWARZĘDZ  2 : 1

WARTA ŚREM II – ADALBERTUS DALEWO  1 : 0

Półfinały:

WARTA ŚREM II – LZS JUNATRANS STARE OBORZYSKA  1 : 3

WARTA ŚREM I –  WIELKOPOLSKA KOMORNIKI I   1 : 1 (zwycięstwo Warta w rzutach karnych)

Mecz o III miejsce

WARTA ŚREM II –  WIELKOPOLSKA KOMORNIKI I   0 : 1

Finał:

WARTA ŚREM I – LZS JUNATRANS STARE

OBORZYSKA  1 : 2

Wartę Śrem 2008 reprezentowali:

Warta I: Mariusz Ciesielski (br), Miłosz Zgoła (br), Bartosz Lange, Mikołaj Maksymow, Kacper Grześkowiak, Marcin Gałuszka, Mikołaj Bierła, Olek Grygier, Kuba Maćkowiak, Franek Hoffmann

Warta II: Marcel Kolenda (br), Olek Żerkowski (br), Wojtek Ściubeł, Jędrzej Jankowiak, Antoni Greczuk, Olek Sołtysiak, Janek Krystkowiak, Aleks Piotrowski, Kuba Czajka, Maksymilian Haremza, Stasiu Maćkowiak, Michał Włodarczak, Ignaś Maćkowiak, Filip Łączny

Trener :Maciej Fujak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *