|

Podium trampkarzy C-2 !

Dnia 26.11.16 drużyna trampkarzy Akademii Warty uczestniczyła w turnieju futsalowym o Puchar Prezesa K.S. Futsal Oborniki.
Mlodzi Warciarze trafili do grupy B z  drużynami: Roznovia Rożnowo, SPN Szamotuły i KS Futsal Oborniki II.
Pierwszy mecz zagraliśmy z SPN Szamotuły, który niestety przegraliśmy 4-2. Dwie ostatnie bramki straciliśmy w ostatniej minucie spotkania :(.
Warto zaznaczyć ze dwie strzelone bramki przez nasz zespół to były jedyne bramki stracone przez zespół z Szamotuł w całym turnieju, który ostatecznie wygrali.
Kolejne spotkanie rozegraliśmy z druga drużyna gospodarzy KS Futsal. Mecz ten zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Warty 4-0.
Ostatni mecz grupowy to spotkanie o II miejsce w grupie z zespołem z Rożnowa. Po dobrym meczu wygrywamy tylko 1-0.
W półfinale trafiliśmy na zespół Chrobry P-n. Kolejne dobre spotkanie turniejowe w wykonaniu młodych Warciarzy, ale niestety brak skuteczności i mecz kończy się wynikiem remisowym 1-1. Sedzia turnieju zarządza rzuty karne, które lepiej egzekwują nasi przeciwnicy (2-1) i to oni zagrali w finale a nam pozostał mecz o 3 miejsce.
W malym finale zagraliśmy z zespołem Rokita Rokietnica. Wyrównany mecz, mnóstwo sytuacji bramkowych po obu stronach, niestety oba zespoły raziły nieskutecznością. Zadecydowała jedna bramka, która na szczęście padła łupem zawodników Akademii Warty.

Ostatecznie zespół Warty Śrem zajął dobre 3 miejsce po fajnej i widowiskowej grze.
Bramki w tym turnieju strzelili:
Kacper Sosnowski – 5 bramek (zabrakło jednej bramki, aby sosna mógł cieszyć się z tytułu króla strzelców turnieju)
Stasiu Bartkowiak – 2 bramki
Damian Bykowicz, Szymon Malicki – 1 bramka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *