379902921 1085425465949825 1858499267978437704 N
|

Drużyna rocznika 2013 Warty Śrem na turnieju ekstra-talent.

W miniony wtorek drużyna rocznika 2013 Warty Śrem wzięła udział w turnieju ekstra-talent, który odbył się w Grodzisku Wielkopolskim. Organizatorem turnieju była Fundacja Ekstraklasy we współpracy z Wartą Poznań.

Trener Sebastian Grabarkiewicz był zadowolony z występu swojej drużyny.

Jestem zadowolony z postawy moich zawodników. Wykazali się dużą ambicją i zaangażowaniem. Kilku zawodników zaprezentowało się bardzo dobrze w testach sprawnościowych oraz grze. Być może zaowocuje to powołaniami na treningi do Warty Poznań.

Wszyscy uczestnicy turnieju rozpoczęli zmagania po rozpoczęciu turnieju od Beep Testu w którym sprawdzaliśmy swoją wytrzymałość, najlepszy wynik w naszym zespole osiągnął Szymon Idczak który pokonał 71 długości.

Po teście rozpoczęliśmy zmagania turniejowe w którym rywalizowaliśmy z drużyną gospodarzy Wartą Poznań, Górnik Kłodawa, Akademią Krotoszyn,AS Wronki oraz SPN Szamotuły. Zmagania w tym turnieju były dla nas cennym doświadczeniem gdyż rywalizowaliśmy często ze starszymi kolegami z rocznika 2012. Oprócz meczu nasi zawodnicy brali udział w testach biegu wahadłowym 10×5 metrów oraz w zwisie na drążku z nachwytem w oby dwóch tych konkurencjach najlepszy w zespole okazał się Maksymilian Blamka.

Oprócz meczy i testów nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się w grach na czas reakcji oraz zmierzyć się z Mistrzem Polski w Teqballu oraz poznać zawodników pierwszego zespołu Warty Poznań – Jędrzeja Grobelnego oraz Konrada Matuszewskiego.

Czas spędzony na boiskach w Grodzisku Wielkopolskim na pewno będzie wartościowy dla naszych graczy i mamy nadzieję że zebrane doświadczenie tego dnia na murawie zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *